Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Güneşi Gördüm'ün biletleri satışa çıktı

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

'Güneşi Gördüm'ün biletleri satışa çıktı Empty
MesajKonu: 'Güneşi Gördüm'ün biletleri satışa çıktı   'Güneşi Gördüm'ün biletleri satışa çıktı EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 6:26 am

Yaptığı ilk filmiyle 2007 yılının en fazla izlenen filmi olma rekorunu elinde bulunduran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi 'Güneşi Gördüm'ün biletleri yoğun talep üzerine bugünden itibaren satışa çıkıyor. Sinema seyircisinin büyük bir merakla 2009'un en iyi filmi olarak beklediği 'Güneşi Gördüm' 350 kopya olarak 750 salonda gösterime girecek. Günaydın'a konuşan yapımcı Murat Tokat yaptıkları işe çok inandıklarını söyleyerek, "Kırmızıgül, 'Beyaz Melek'te kazandığı başarıdan sonra yeni filminde de ustalığını açıkça ortaya koyuyor. Seçilen mekânları, kullanılan tekniği ve oyuncu kadrosu ile seyirciyi güzel bir film bekliyor. Bu film sinema seyircilerinin beklentilerinin de üzerinde olacak" ifadesini kullandı. 12 Mart'ta beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak olan filmin çekimleri Türkiye, Danimarka, Norveç, İsveç, Bulgaristan ve Yunanistan'da yapıldı.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

'Güneşi Gördüm'ün biletleri satışa çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son falından polis çıktı!
» Acun'un kutusundan Şansal Büyüka çıktı
» Kontrolden çıktı yayaların arasına daldı
» Kıyasıya rekabetten Aytaç Durak galip çıktı
» Sansüre tepki gösterdi, TÜBİTAK'a sahip çıktı