Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslan ben de varım dedi!

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

Aslan ben de varım dedi! Empty
MesajKonu: Aslan ben de varım dedi!   Aslan ben de varım dedi! EmptySalı Nis. 07, 2009 12:34 am

Aslan ben de varım dedi! 1_kTurkcell Süper Lig'de 26. haftanın kapanış mücadelesinde Gaziantepspor sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Sarı-kırmızılılar özellikle ilk yarısında çok iyi oynadığı maçtan 1-0 galip ayrılarak önemli bir galibiyet aldı.

Galatasaray'da Baros hem oynadığı futbol hem de 10. dakikada attığı müthiş rövaşata golüyle maça damgasını vurdu. Çek golcü, bu golüyle Galatasaray forması altında ligdeki 18. golüne ulaştı. Sarı kırmızılılarda ayrıca Kewell'da 60 dakika boyunca çok etkili bir futbol sergiledi. Ancak maçın 2. yarısında oyundan düşen sarı kırmızılılar, özellikle son dakikalarda kalesinde önemli gol pozisyonları görse de, maçtan galip ayrılmayı bildi ve Fenerbahçe maçı öncesi moral buldu.

Galatasaray bu galibiyetle puanını 47'ye çıkarttı. Cimbom bu galibiyetle 4. sıraya yükseldi.

-GAZİANTEPSPOR: 0 - GALATASARAY: 1

Stat:
Kamil Ocak
Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu, Erhan Sönmez, Asım Yusuf Öz

Gaziantepspor: Murat Şahin, İsmail, Bekir, Murat Ceylan (Dk. 64 Erman Özgür), Mehmet Yozgatlı (Dk. 82 Ahmet Arı), Zurita, Tabata, Deumi, Hakan Bayraktar (Dk. 64 Ivan), Beto, Cesar

Galatasaray: De Sanctis, Barış, Baros, Ayhan, Kewell (Dk. 85 Hasan Şaş), Emre, Hakan, Sabri, Arda (Dk. 90 Serkan), Volkan, Ümit Karan (Dk. 72 Mehmet Güven)

Gol: Dk. 10 Baros (Galatasaray)
Sarı Kartlar: Dk. 30 Emre (Galatasaray), Dk. 54 Murat Ceylan, Dk. 90 3 Tabata (Gaziantepspor)
http://haberinolsun.yetkinforum.com

Aslan ben de varım dedi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaddafi de 'One minute' dedi
» İşte Aslan'ın rakibi!
» Rasmussen PKK'ya "terör örgütü" dedi