Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası Empty
MesajKonu: Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası   Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası EmptySalı Nis. 07, 2009 1:39 pm

Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası Berlusconifircakucukkkİtalya'nın olaylı Başbakanı Silvio Berlusconi, gaflarını yazan İtalyan gazetecilere ateş püskürdü. Berlusconi, Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da gazetecilere "Başbakan Erdoğan'la konuşurken Angela Merkel yanımdaydı, ona söyledim o da 'devam et' dedi. Sizse bunu gaf olarak yazdınız. Her söylediğimi gaf diye yazıp, ülkenin saygınlığına gölge düşürüyorsunuz.. Beni boykot etmeniz beni üzüyor, canıma tak etti. Artık size 'canınız cehenneme' diyecek hale geldim. Bir daha da size konuşmayacağım" dedi.

MEDYA ÖRGÜTLERİ KINADI

Berlusconi, "Juventus'u içeride desteklemem ama deplasmanda oynadığı zaman arkalarındayım. Ben yurtdışına çıktığımda 'Başbakan gaf yaptı' demekten başka birşey yazmıyorsunuz" dedi. Berlusconi'nin açıklamaları İtalya'daki medya örgütleri tarafından kınandı.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Saray'dan gazetecilere öneriler!
» Erdoğan Van'da konuştu
» Erdoğan'dan Tekirdağ türküsü
» Erdoğan'dan Merkel'e de 'One minute'
» Erdoğan Van'da ******'a yüklendi