Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Önemli 3 puan aldık!"

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

"Önemli 3 puan aldık!" Empty
MesajKonu: "Önemli 3 puan aldık!"   "Önemli 3 puan aldık!" EmptySalı Nis. 07, 2009 12:37 am

"Önemli 3 puan aldık!" 139038Turkcell Süper Lig'de 26. haftanın kapanış mücadelesinde Galatasaray, Gaziantepspor'u deplasmanda 1-0 mağlup etti. Bu kritik maç sonrası açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz, 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını ve çok sakatlarının olduğu bu dönemde alınan 3 puanın çok önemli olduğunu söyledi.

İşte Korkmaz'ın açıklamaları;

"Tabiki çok sakatımız var fakat buna rağmen onların yerinde oynayanlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Antep maçı çok zordu Ben her zaman G.Antep'i takdir eden bir spor adayım. Şampiyonluk kulvarında her zaman dikkatli olmak lazım. Bu zor deplasmandan 3 puan aldığımız için çok sevinçliyiz. İlk yarıda final paslarında etkili olabilseydik daha da farklı olurdu."

Lincoln ile ilgili sorulan bir soruya da cevap veren Korkmaz; "Çok yazılıyor, çiziliyor. Ben zaten Lincoln ile konuştum, bana, 'burda antreman yapıp kendimi hazırlarsam benim için daha iyi olur' dedi. Biz de Onu İstanbul'da bıraktık çünkü biz her zaman hazır oyuncu isteriz. Yarın ve öbür günler ağır bir antreman programı uygulayacak. Fenrbahçe karşısında duruma göre Lincoln'ü oynatabilirm" dedi.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

"Önemli 3 puan aldık!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Önemli olan Başbakan olmak değil, adam olmak"
» "Nevruz kabus değil, resmi bayram olsun"
» "Nevruz kabus değil, resmi bayram olsun"
» "Hocanın bize tozu bile bulaşsa yeter"
» "Dava arkadaşları onu hiçbir zaman unutmayacak"