Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım"

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

"Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım" Empty
MesajKonu: "Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım"   "Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım" EmptyCuma Nis. 03, 2009 11:32 am

"Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım" Fethullahgulenkucuk123Fethullah Gülen, www.herkul.org adlı internet sitesinde bu haftaki söyleşisinin önemli bir bölümünü helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden BBP genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'na ayırdı.

Fethullah Gülen, "Ben ona biraz fazla üzüldüm. Bu biraz tanımadan kaynaklanıyor. Siyasi mülahaza veya yakınlıkla lakası yok bu meselenin. Kim Rabbime, Efendimize, İslam'a ve Kuran'a yakın görünüyorsa ona yakın durmak Hakkın hatırına çok önemli bir vazifedir" dedi.

Yazıcıoğlu'nun yaşadığı kazaları kasteden Gülen şunları ifade etti: "Kendisinin (Yazıcıoğlu) başına da 4-5 defa sürpriz trafik kazası gelmiş ve onları atlatmaya çalışmış. Bu defa farklı bir şekilde gitmiş. Bir yönüyle şüphelenmek lazım. Her şeyi kurcalamak lazım. Bu helikopter nasıldır? Neden böyle bir şeye itildim, neden ille de bununla götürülmek istendim?" Bu tarz kazalar gündeme geldiğinde Eşref Bitlis'in hala söylendiğine değinen Gülen, komplo teorilerine girilmeden, şüpheler de göz ardı edilmeden konuların araştırılması gerektiğini söyledi.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

"Yazıcıoğlu'nun kazasından şüphelenmek lazım"
1 sayfadaki 1 sayfası