Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Dekolte dikkatinizi çekiyor mu?"

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

"Dekolte dikkatinizi çekiyor mu?" Empty
MesajKonu: "Dekolte dikkatinizi çekiyor mu?"   "Dekolte dikkatinizi çekiyor mu?" EmptyC.tesi Mart 21, 2009 4:56 pm

Sade Vatandaş programında 'Yemekteyiz'i eleştiren Okan Bayülgen Disko Kralı programının medya arkası bölümünde yine Yemekteyiz programına yönelik eleştirilerde bulundu.

Televizyon gazetesinin haberine göre, gögüs dekolteli bazı yarışmacıların çorba servisini taklit eden ve elleriyle göğsünü tutuyormuş gibi yapan Okan Bayülgen, NTV'deki sözlerini tekrarlayarak "Yemekteyiz yarışmasında geçen gün dikkatimi çekti. Buradaki hanımlardan birisi, sofraya önce çorba daha sonra da göğüs bıraktı" dedi.

"DEKOLTE DİKKATİNİZİ ÇEKİYOR MU?"

Bu görüntüden sonra kendisine "Bu programları seyrettiren nedir?" sorusunu sorduğunu anlatan Okan Bayülgen, "Bu programlarda bir dekolte dikkatinizi çekiyor mu?" dedi ve yarışmacıların tanışmalarını erotik filmlerdeki tanışmalarla örtüştürdü:

"BUNLARA İNSAN DEMEK İSTİYORUZ"

"Mutlaka bir erotik film başlangıcına benziyor. Birbirini tanımayan insanlar
bir araya geliyorlar 'Merhaba ben Necla'. O da diyor 'Ben Namık, ooo'. Yani bu bir yemek programı olamaz. Bugüne kadar yemek programı mı görmedik! Böyle bir takım adamlar ve kadınlar var. Bunlara insan demek istiyoruz, insanlar demek istiyoruz. Çok dikkatli konuşuyorum, dava açılırsa kendimi savunacağım gibi konuşmak istiyorum. Ben insan demek istiyorum. Yapılan yemeklere yemek demek istiyorum. Bu programlar bizim sofra ahlakımız ya da sofra kültürümüz ile ilgili en ufak bir malümat vermiyorlar. İnsanı yemekten ederler. Bu kadar berbattırlar.

"GÖĞÜSLERİNİ ELLEYEBİLİR MİYİM?"

Bizim çok derin bir yemek kültürümüz vardır. Türkiye, bu topraklar, bütün kültürlerin toplanma yeridir. İnsanlar toplandıkları zaman yer içerler... Karşılıklı konuşmazlar. 'Merhaba, benim adım Necla. Ben de Namık. Merhaba... Göğüslerini elleyebilir miyim?' diye bir ilişki yoktur. Bizim ilişkimiz kültürledir."
http://haberinolsun.yetkinforum.com

"Dekolte dikkatinizi çekiyor mu?"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Gülse Birsel çok acı çekiyor'
» Saba Tümer: "İstesem çoktan evlenirdim"
» "Nevruz kabus değil, resmi bayram olsun"
» "Nevruz kabus değil, resmi bayram olsun"
» "Beylikdüzü'ndeki seçimler iptal edilsin"