Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Recep İvedikler bana hiç uymaz!

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

Recep İvedikler bana hiç uymaz! Empty
MesajKonu: Recep İvedikler bana hiç uymaz!   Recep İvedikler bana hiç uymaz! EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:15 am

İstanbul Mücevher Fuarı'nda Tekin Seyrekoğlu'nun yeni tasarımları için deniz kızı kılığına giren manken Şenay Akay, özel olarak hazırlanan 100 bin dolar değerindeki altın taç ve kolyeyi tanıttı. Akay'ın, tanıtımda giydiği derin göğüs dekolteli kostümü, fuara katılanların ilgisini çekti. Ünlü manken, kriz ortamında altın alarak yatırımyaptığını söyledi.

Akay "Altının yükselişi daha istikrarlı. Sanıldığı gibi öyle çok altınım yok. Güvenlik açısından yastık altında değil, bankada saklıyorum" dedi. Şenay Akay, bu arada şarkıcı bir sevgilisi olduğunu itiraf etti ama adını vermek istemedi. Sanat camiasının ünlü isimleriyle çalışan Akay, imaj danışmanlığı
konusunda sadece Recep İvedik'e yardımcı olamayacağını sözlerine ekledi.
Akay, "Bırakalım olduğu gibi kalsın. Öyle birine imaj çizemem" dedi. Akay, "Bazı kadınların Recep İvedik tarzı karakterleri sevmesi doğal. Olduğu gibi ve içinden geldiği gibi. Ancak bu tarz erkekler bana uymaz" dedi.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

Recep İvedikler bana hiç uymaz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Ben siyasete girmem, siyaset bana girsin"
» 3 korsandan biri 'Recep İvedik'
» Erkek karakter ödülü Recep İvedik'e
» Faruk Nafiz Özak ve Recep Akdağ
» Recep İvedik'in karısı olmak istiyor