Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İmparator'un canı sıkkın

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

İmparator'un canı sıkkın Empty
MesajKonu: İmparator'un canı sıkkın   İmparator'un canı sıkkın EmptyÇarş. Mart 18, 2009 1:24 pm

Şov programında şarkıcı Yıldız Tilbe ile yaşadığı tatsız olayların ardından çeşitli kesimlerden tepki alan İbrahim Tatlıses, İstanbul'dan kaçıp bir süre yalnız kalmak için soluğu Uludağ'da aldı. Grand Yazıcı Otel'de inzivaya çekilen Tatlıses'in telefonlarına da bakmadığı belirtildi.

Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)

Sanatçı dostlarıyla bir bir arası bozulan İbrahim Tatlıses önce Demet Akalın ardından da Yıldız Tilbe ile yaşadığı tatsızlıklarla gündeme gelmişti.

Son dönemdeki sert çıkışlarıyla dikkat çeken İbrahim Tatlıses aldığı tepkiler üzerine yalnızlığı tercih edip adeta inzivaya çekildi. Önceki gün herkesten gizli Uludağ'a gelen imparator otele kapandı.

Kavgalı olduğu Yıldız Tilbe hakkında eski dostunun ismini bile duymak istemediğini söyleyen Tatlıses, "İstanbul'dan ve yaşadığım keşmekeşten kaçmak istedim. Uludağ'da bir kaç gün kafamı dinlemek istedim. Huzur için geldim" dedi. Tatlıses'in yalnız ve moralsiz olduğu gözlendi.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

İmparator'un canı sıkkın
1 sayfadaki 1 sayfası