Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Mahsun'un filmi tam bıçak sırtı'

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

'Mahsun'un filmi tam bıçak sırtı' Empty
MesajKonu: 'Mahsun'un filmi tam bıçak sırtı'   'Mahsun'un filmi tam bıçak sırtı' EmptyPaz Mart 15, 2009 6:51 am

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm" birçok kesimin beğenisini kazandı.

GAZETE HABERTÜRK-HT MAGAZİN-ÖZLEM UÇAR'IN HABERİ

Filmi izlerken zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadığını söyleyen Alişan ise " Filmi çok beğendim, Mahsun'dan böyle güzel bir film bekliyordum. Zaman zaman gözyaşlarıma hakim olamadım. Bir film yapmak cidden zor bir iş. Ama Mahsun buna gönül vermişti. Prestij döneminde bile aklında hep kendi filmini yazıp yönetmek vardı. Sinema ciddi bir aşk işi. Mahsun 4 yıldır maddi ve manevi fedakarlıklar yaptı. 4 yıldır albüm yapmıyor çünkü her şeyini filme verdi. 4 yıldır müzik yapmadığı için maddi kaybı da fazla oldu ama onun içindeki sinema aşkı her şeyin önüne geçti. Ayrıca film tam bir bıçak sırtı ama Mahsun aradaki ince çizgiyi öyle güzel ayarlamış ki ufak bir sapma olmamış. Mahsun 40 yaşında ve belli şeyleri aşmış durumda. Açıkçası ben film yapmaya cesaret edemezdim, maddi vemanevi fedakarlık yapamazdım.
Zaten benim öyle bir gücümde yok" dedi.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

'Mahsun'un filmi tam bıçak sırtı'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Angelina'nın filmi hangi ülkede yasaklandı
» "Kelebek" filmi uçmaya hazır
» "Bu filmi uzaylılar çekti"