Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Forumdan yararlanmak için üye olunuz
Haber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Haber

Gündem haberleri

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Süperstar'dan yıllar sonra gelen itiraf

YazarMesaj
Haberinolsun
Administratör
Administratör
Haberinolsun

Ruh hali : sakin
Rep gücü : 1511
Rep puanı : 21

Süperstar'dan yıllar sonra gelen itiraf Empty
MesajKonu: Süperstar'dan yıllar sonra gelen itiraf   Süperstar'dan yıllar sonra gelen itiraf EmptyPaz Mart 15, 2009 6:46 am

NTV'de Haydi Gel Bizimle Ol programına katılan Ajda Pekkan çocukluğunda şiddet dolu bir evde yaşadığını itiraf etti.

Programda "Kadınların şiddet görmesi içimi acıtıyor" diye konuşan Süperstar'a Çiğdem Anad "Sizin hayatınızda da oldu mu şiddet?" diye sordu.

Çocukluğunda babasından şiddet gördüğünü anlatan sanatçı, “Yaşadıklarım yüzünden erkeklere minnet etmeme kararı aldım” dedi.

Annesinin de şiddete maruz kaldığını anlatan sanatçı sözlerine şöyle devam etti: "Benim ailemde de şiddet yaşandı. Annemi öyle görünce çok üzülürdüm. Benim babam askerdi, çok disiplinli bir adamdı. Kaç kere ayrılmaya kalktılar. Evde kıyametler kopardı. O anları yaşadıkça hep 'ben kendi ayaklarımın üzerinde durmalıyım, hiçbir erkeğe muhtaç olmamalıyım' diyordum. Belki de o yüzden Ajda Pekkan oldum'.
http://haberinolsun.yetkinforum.com

Süperstar'dan yıllar sonra gelen itiraf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 41 yıl sonra ilk defa
» 'One minute'den sonra ilk görüşme
» "Turistik seyahatten sonra Ankara'ya döner"